קידום אתרים ממומן PPC

בניגוד לקידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן (PPC) אינו דורש ממך לבצע שינויים נרחבים במבנה, עיצוב או תוכן האתר שלך. הדירוג הממומן מושפע מפרמטרים רבים ( איכות המודעה, רלוונטיות המודעה, אחוז ההקלקה עליה, איכות עמוד הנחיתה, המחיר ועוד ) אשר משוקללים יחדיו ומרכיבים את מדד האיכות ( Quality Score ) של הקמפיין שלך.

קידום אתרים ממומן (PPC) מצויין לבעלי עסקים אשר מעוניינים להתחיל ולהפנות גולשים, לייצר פניות ולהגדיל את רווחיהם בצורה מהירה. להבדיל לקידום אתרים אורגני אשר הוא תהליך איטי מאוד, קידום אתרים ממומן (PPC) יכול לאפשר לך להגדיל את המחזור שלך כבר בעוד מספר שעות/ימים ( כמובן שמומלץ לקחת מעט זמן למחקר וניתוח מקדים ).

במה אני יכול לעזור לך ?

קידום אתרים ממומן הוא תהליך לא מורכב אשר אתה יכול לבצע לגמרי לבדך וללא תמיכתי. ההבדל היחיד הוא שכמו בכל תחום בחיים, הניסיון עושה את ההבדל - ובקידום ממומן, ניסיון וידע יכולים לחסוך לך הרבה מאוד כסף !

אני מחלק את תהליך הקידום הממומן ל - 3 שלבים עיקריים :

  • הגדרת מטרות ומחקר מקדים - בדומה לקידום אורגני, מומלץ להגדיר את מטרות הקמפיין ולבצע מחקר מקדים, רחב ככל האפשר, בנוגע למילות מפתח ומתחרים.
  • בניית הקמפיין - לאחר שריכזנו את מילות המפתח הרצויות, נבנה יחד את הקמפיין תוך הקפדה על חלוקה לקבוצות רלוונטיות, יצירת עמודי נחיתה מתאים ושימוש בטכניקות מתקדמות לניהול ומעקב.
  • ניהול ומעקב שוטף - קמפיין PPC דורש מעקב צמוד, אישי ובלתי פוסק לשם מיטוב הרווחים שהוא מייצר לך.

אם אתה מחפש תוצאות מהירות, אפקטיביות ומדידות - קידום אתרים ממומן (PPC) הוא הפתרון הדרוש לך !

צור עימי קשר עוד היום, לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בנושא קידום אתרים ממומן במנועי החיפוש ( גוגל, וואלה, יאהו ו - MSN ).